0

Creality ENDER 3 V2

6 949 Kč
S DPH
Množství
Zboží máme skladem!

Hledáte cenově dostupnou 3D tiskárnu se skvělými vlastnostmi?

V tom případě je aktualizovaná verze osvědčeného Ender 3 přímo pro vás! Vyznačuje se novým větším barevným displejem s novým uživatelsky přívětivějším rozhraním.

Snadné sestavení a odolná konstrukce

Konstrukce je modulární a její sestavení je hračka. Klasický vzhled s celokovovým rámem byl ponechán k zajištění stability. Pro zvýšení bezpečnosti byl vysoce kvalitní zdroj Meanwell přesunut dovnitř tiskárny.

Tichý a inteligentní společník

Speciálně vyvinutá základní deska s tichými drivery TMC2208 byla navržena pro maximální snížení hluku. Zajišťuje hladký pohyb a hladinu hluku nižší než 50 dB během tisku. Ender 3 V2 je vybaven funkcí obnovení tisku, pokud dojde k neočekávanému výpadku napájení. Tím šetří cenný materiál i Váš čas.

Ještě kvalitnější komponenty

Ender 3 V2 používá velmi kvalitní V-slot profily pro zajištění rovnoměrnějšího pohybu, větší odolnosti proti opotřebení a stabilnější výsledky tisku. Skleněná karborundová deska má velmi dobrou přilnavost a vysokou rychlost ohřevu. Hladká první vrstva navíc zvyšuje estetiku vašich hotových modelů. Ender 3 V2 má nyní také nový napínač řemenu. To Vám umožní snadno a pohodlně upravit napětí řemenů XY. Pro snazší doplnění filamentu byl přidán otočný knoflík.

Creality
ENDR3V2
10 ks

Datový list

Barva
černá

Konkrétní reference

Creality ENDER 3 V2

6 949 Kč