• Vyprodáno
2

Creality ENDER 3

4 444 Kč
S DPH
Brzy naskladníme.
Množství
Vyprodáno

Pokud hledáte vynikající kvalitu a velký tiskový prostor za málo peněz, Ender 3 je skvělá volba! Creality Ender 3 je možné mnoha způsoby upgradovat a nejen díky tomu patří k nejprodávanějším tiskárnám na světě.

Snadné sestavení a manipulace

Sestavení nezabere mnoho času a může být připravena k tisku již za 15 minut. Manipulace je snadná a tiskárna je vhodná i pro začátečníky k seznámení se základy 3D tisku. 

Velká tisková plocha na vyhřívané podložce

Na ploše 220x220x250 mm lze tisknout malé až střední modely. Podložku je možné vyhřát až na 110 stupňů Celsia, což umožňuje tisk různých materiálů. Je sama o sobě přilnavá, takže není třeba využívat žádná lepidla nebo lepicí tyčinky.

Kvalitní a uživatelsky přívětivé komponenty

Tiskárna stojí na vysoce kvalitní kovové konstrukci, které zaručují stabilitu, nižší vibrace a menší hluk při tisku. Nechybí funkce obnovení tisku při nečekaném výpadku proudu. Ender 3 je vybaven bowdenovým extruderem MK-10 a tryskou, která zvládne teploty až do 255 stupňů Celsia. Ovládání je zajištěno LCD displejem, který zároveň informuje o průběhu tisku.

Až tiskárna nebude stačit, je otevřená vylepšením

Jednou z hlavních výhod Enderu 3 je jeho otevřený software, který umožňuje tiskárnu snadno upravovat. Lze vyměňovat součásti i přidávat příslušenství.

Creality
ENDR3

Datový list

Barva
černá

Konkrétní reference

Creality ENDER 3

4 444 Kč